De stichters van Snab, vlnr: Gert Roos, Peter Kost, Marcel Vermeulen. Hun zetel is gevestigd te Purmerend, Noord-Holland, Nederland.
Omschrijving
Opgericht in 1991, is het doel van Snab Nederlandse bierliefhebbers kennis te laten maken met stijlen die niet eerder in Nederland zijn gebrouwen. Snab ontwikkelt haar eigen recepten en laat die dan elders brouwen. Van haar zeven bierstijlen zijn de bovengistende bokbieren regelmatige prijswinnaars. IJsbok won een zilveren medaille bij de World Beer Cup 2006.
Bieren
PALE ALE
Alcoholpercentage: 6,3%
Type: American red ale
Amberrood; neus van grapefruit-hop; bittere, moutige smaak; het hoppige karakter geeft een droog, iets metalig gevoel.
IJSBOK
Alcoholpercentage: 9,0%
Type: Bokbier
Koper; cacaoneus; karamelmout en bittere bessensmaak; verwarmend alcohol; hop- en moutbittere, zwarte-bessenachtige nasmaak.